JUHU, SNEG JE TU!

Sončki smo bili zelo veseli snega. Takoj, ko je bilo mogoče, smo se odpravili ven. Pokazali sva...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Žogice v oktobru

Mesec oktober je bil v skupini Žogice tako barvit, kot jesenski listki. Čeprav smo skupaj šele drugi mesec, smo doživeli veliko zanimivih stvari. V tednu otroka smo poslušali in peli otroške pesmi ob spremljavi kitare, imeli smo gibalno dopoldne, ogledali smo si lutkovno predstavo Lačna gosenica, veliko plesali in se družili z ostalimi jasličnimi skupinami. V naslednjih tednih smo se igrali z različnimi žogami in peli pesmico Žogica ob spremljavi blokflavte. Preizkusili smo se tudi v tiskanju s prsti. Večina je zadovoljno puščala odtise prstov na risalnih listih. Zadnji teden v oktobru smo imeli gibalni teden. Tekali, kotalili in skakali smo po blazinah, premagovali ovire na blazinah, se plazili skozi tunel in se igrali z obroči.

Dostopnost