Politika zasebnosti

Koruzni zdrob na mleku (7), orehov posip (8), čaj

Minjonska juha (1,3), rižota s puranom in zelenjavo, kumare v solati

Malica

EKO pirin kruh (1), jagode (IK)

14. 05. 2024

EKO črni kruh (1), zelenjavni namaz (3), paprika, čaj

Zelenjavni krožnik

Cvetačna juha, mesna lazanja (govedina) (1,3,7), EKO zelena solata

Malica

EKO jogurt (7), rženi krispiji (1)

15. 05. 2024

Ajdov kruh (1), sirni namaz (7), stebelna zelena (9), kakav (7), čaj

Zelenjavni krožnik

Kosilo

Lečina enolončnica, ovsen kruh (1), gratinirane skutine palačinke (1,3,7)

Sirovka (1,7), češnjev paradižnik

ČETRTEK

16. 05. 2024

Pirin zdrob na mleku (1,7), čaj

Kosilo

Špargljeva juha, losos (4), pire kompir (4), kremna špinača (7)

Malica

Puding (7), polnozrnati kruh (1)

17. 05. 2024

Koruzni kruh, maslo (7), med, mleko (7), čaj

Kosilo

Bučna juha, govedina stroganov, polenta, zelje v solati

Jabolko, EKO rženo pecivo

• Preko dopoldneva imajo otroci na voljo sadno košarico. Za žejo je otrokom na voljo nesladkan čaj.
  • Vsebnost alergenov v posameznih obrokih je navedena skladno z določbami Uredbe EU 1169/2011, ki ureja označevanje živil, jedi lahko vsebujejo alergene tudi v sledovih:
    Žita, ki vsebujejo gluten: pšenica, rž, ječmen, oves, pira, kamut ali njihove križane vrste, in proizvodi iz njih, 2. raki in proizvodi iz njih; 3. jajca in proizvodi iz njih; 4. ribe in proizvodi iz njih; 5. arašidi in proizvodi iz njih; 6. soja in proizvodi iz nje; 7. mleko in mlečni proizvodi (ki vsebujejo laktozo); 8. oreški, in sicer: mandlji, lešniki, orehi, indijski oreščki, ameriški orehi, brazilski oreščki pistacija makadamija ali orehi Queensland ter proizvodi iz njih, 9. listna zelena in proizvodi iz nje; 10. gorčično seme in proizvodi iz njega; 11. sezamovo seme in proizvodi iz njega; 12. žveplov dioksid in sulfiti v koncentraciji več kot 10 mg/kg ali 10 mg/l glede na skupni SO2; 13. volčji bob in proizvodi iz njega; 14. mehkužci in proizvodi iz njih.
  • Informacije o dietnih prilagoditvah lahko dobite pri organizatorki prehrane.
  • Pridružujemo si pravico, da v primeru nepredvidljivih dogodkov spremenimo jedilnik brez predhodnega obvestila. Hvala za razumevanje!