Politika zasebnosti

08. 07. 2024

Ržen kruh (1), skutin namaz z bučnimi semeni in oljem (7), list solate, čaj

Kosilo

Juha iz zelene, goveji golaž, polenta, zelje v solati

Banana

09. 07. 2024

EKO črni kruh (1), tunin namaz (4,7), paradižnik, čaj

Kosilo

Puranji zrezek po vrtnarsko, pečen mlad krompir, kumare v solati, sladoled (7)

Malica

EKO kefir (7), pirina bombetka (1)

10. 07. 2024

Kruh s semeni (1), kisla smetana (7), marelična marmelada, čaj

Grahova juha, zelenjavna rižota, sir (7), paradižnik v solati

Malica

Grozdje, polnozrnati kruh (1)

ČETRTEK

11. 07. 2024

EKO ajdov kruh (1), EKO jajčni namaz (3), paprika, čaj

Kosilo

Piščančja obara (1,3), EKO koruzni kruh (1), čokoladni biskvit z višnjami (1,3,7), limonada

Mleko (7), grisini (1)

12. 07. 2024

Pirini kosmiči na EKO mleku (1,7), čokoladni posip, čaj

Špageti (1,3), omaka po bolonjsko (govedina), sir (7), cvetača v solati

Malica

Nektarina, ovsena štručka (1)

• Preko dopoldneva imajo otroci na voljo sadno košarico. Za žejo je otrokom na voljo nesladkan čaj.
  • Vsebnost alergenov v posameznih obrokih je navedena skladno z določbami Uredbe EU 1169/2011, ki ureja označevanje živil, jedi lahko vsebujejo alergene tudi v sledovih:
    Žita, ki vsebujejo gluten: pšenica, rž, ječmen, oves, pira, kamut ali njihove križane vrste, in proizvodi iz njih, 2. raki in proizvodi iz njih; 3. jajca in proizvodi iz njih; 4. ribe in proizvodi iz njih; 5. arašidi in proizvodi iz njih; 6. soja in proizvodi iz nje; 7. mleko in mlečni proizvodi (ki vsebujejo laktozo); 8. oreški, in sicer: mandlji, lešniki, orehi, indijski oreščki, ameriški orehi, brazilski oreščki pistacija makadamija ali orehi Queensland ter proizvodi iz njih, 9. listna zelena in proizvodi iz nje; 10. gorčično seme in proizvodi iz njega; 11. sezamovo seme in proizvodi iz njega; 12. žveplov dioksid in sulfiti v koncentraciji več kot 10 mg/kg ali 10 mg/l glede na skupni SO2; 13. volčji bob in proizvodi iz njega; 14. mehkužci in proizvodi iz njih.
  • Informacije o dietnih prilagoditvah lahko dobite pri organizatorki prehrane.
  • Pridružujemo si pravico, da v primeru nepredvidljivih dogodkov spremenimo jedilnik brez predhodnega obvestila. Hvala za razumevanje!

Obdobje: 10.6.2024 – 14.6.2024

PONEDELJEK

10. 06. 2024

EKO kroruzni kruh (1), skutin namaz z drobnjakom, paradižnik, čaj

Kosilo

Kolerabna juha, špageti (1), bolonjska omaka (govedina), sir (7), zelje v solati

Češnje, pirin kruh (1)

11. 06. 2024

EKO ovsen kruh (1), zelenjavni namaz (3), paprika, čaj

Boranja, polbel kruh (1), kolač s suhim sadjem (1,3,7), limonada

Malica

EKO sadni kefir (7), pletenka (1)

12. 06. 2024

Ajdov kruh (1), kisla smetana, riban EKO korenček, čaj

Kosilo

Brokolijeva juha, losos (4), krompir z blitvo, sladoled (7)

Malica

Marelica, EKO polnozrnato pecivo (1)

ČETRTEK

13. 06. 2024

Ržen kruh (1), piščančja prsa, list solate, čaj

Kosilo

Paradižnikova juha z ribano kašo (1,3), govedina stroganov, kruhova štruca (1,3,7), EKO zelena solata

Malica

Grški jogurt (7), grisini (1)

14. 06. 2024

EKO pirin zdrob na mleku (1), orehov posip (8), čaj

Kosilo

Česnova juha, piščančja nabodala, džuveč riž, kumare v solati

Malica

Nektarina, kruh s semeni (1)

• Informacije o dietnih prilagoditvah lahko dobite pri organizatorki prehrane.