Politika zasebnosti

Mlečni riž (7), čokoladni posip, čaj

Sadni krožnik

Kosilo

Kolerabna juha, milanska omaka (peturnina), EKO polžki (1), paradižnik in kumare v solati

Malica

Jagode, EKO koruzni kruh (1)

16. 04. 2024

Koruzni kruh (1), tunin namaz (4), olive, čaj

Kosilo

Minjonska juha (1,3), puranje kocke po vrtnarsko, krompirjevi svaljki s skuto (1,7), zelje in koruza v solati

Malica

EKO kefir (7), ovsena bombetka (1)

17. 04. 2024

EKO tekoči jogurt (7), maslo (7), pletenka s sezamom (1,11), čaj

Grahova juha, zelenjavna rižota, sir (7), rdeča pesa v solati

Grozdje, rženi kruh (1)

ČETRTEK

18. 04. 2024

EKO polbel kruh (1), EKO jajčni namaz (3), list solate, čaj

Sadni krožnik

Kosilo

Cvetačna juha, pečen repak, krompirjeva solata (IK)

Malica

Sadna skuta (7), rženi krispiji (1)

19. 04. 2024

Ajdov kruh (1), sirni namaz (7), redkvica, bela kava, čaj

Kosilo

Boranja z EKO govedino, črni kruh (1), puding s smetano (7)

Malica

Jabolko (IK), pirina štručka (1)

• Preko dopoldneva imajo otroci na voljo sadno košarico. Za žejo je otrokom na voljo nesladkan čaj.
  • Vsebnost alergenov v posameznih obrokih je navedena skladno z določbami Uredbe EU 1169/2011, ki ureja označevanje živil, jedi lahko vsebujejo alergene tudi v sledovih:
    Žita, ki vsebujejo gluten: pšenica, rž, ječmen, oves, pira, kamut ali njihove križane vrste, in proizvodi iz njih, 2. raki in proizvodi iz njih; 3. jajca in proizvodi iz njih; 4. ribe in proizvodi iz njih; 5. arašidi in proizvodi iz njih; 6. soja in proizvodi iz nje; 7. mleko in mlečni proizvodi (ki vsebujejo laktozo); 8. oreški, in sicer: mandlji, lešniki, orehi, indijski oreščki, ameriški orehi, brazilski oreščki pistacija makadamija ali orehi Queensland ter proizvodi iz njih, 9. listna zelena in proizvodi iz nje; 10. gorčično seme in proizvodi iz njega; 11. sezamovo seme in proizvodi iz njega; 12. žveplov dioksid in sulfiti v koncentraciji več kot 10 mg/kg ali 10 mg/l glede na skupni SO2; 13. volčji bob in proizvodi iz njega; 14. mehkužci in proizvodi iz njih.
  • Informacije o dietnih prilagoditvah lahko dobite pri organizatorki prehrane.
  • Pridružujemo si pravico, da v primeru nepredvidljivih dogodkov spremenimo jedilnik brez predhodnega obvestila. Hvala za razumevanje!