Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Kaj se dogaja?

DIHAM PLES ZA CICIBANE

Tudi letos smo pod okriljem Plesne šole Kazina vrtci skupaj zaplesali na Kongresnem trgu, v okviru projekta Živim ples in Diham ples 2023. Tako smo se 20. 9., s plesom in glasbo vključili v program evropskega tedna mobilnosti od 16. do 22. septembra 2023. Oba projekta...

več...

Gozdno raziskovanje na Golovcu

Skupina Rožice iz vrtca Stara Ljubljana in skupina Ptički iz vrtca Prule, radi skupaj letamo in raziskujemo. Tokrat smo se odpravili na gozdno raziskovanje na Golovec. Ustavili smo ob tabli in si jo ogledali. Spoznali smo simbole (piktograme) in se ob njih...

več...

PRVI SPREHOD PO LJUBLJANI

Krokodilčki in Mehurčki smo se odpravili na sprehod po jesenski Ljubljani. Najbolj zanimivi so nam bili mimoidoči kužki in stroj na gradbišču. Našli smo tudi prve kostanje. Hana, Patricija, Urša

več...

KO SE KAPLJICE ZDRUŽIJO S SONČKI POSTANEJO MAVRICE

Prišlo je novo šolsko leto in z njim novo ime skupine. Že ko smo bili pri Kapljicah, smo se z otroki več krat pogovarjali o tej temi in že takrat smo bili vsi navdušeni nad Mavricami. Ko pa smo izvedeli, da se bomo združili s Sončki, smo vedeli, da je to edino pravo...

več...

SREČEN SEM, SREČNA SEM…

Pri otrocih iz skupine Kapljic, se vsak dan srečamo z različnimi vprašanji. Zanimalo nas je kdaj smo srečni. Ugotovili smo, da smo najbolj srečni ko: - sta mami in oči doma, - praznujem rojstni dan, - imam 5 let, - pride babica na obisk, - se igram z avtomobili, - se...

več...

KOSILO POD KROŠNJAMI

Obroki so za otroke v vrtcu čas uživanja v hrani in spodbudnem socialnem okolju. V toplih pomladnih in poletnih dneh smo kosilo jedli v prijetni senci na vrtčevskem igrišču. Tako nam je hrana še bolj teknila😊 Pripravili. Tia, Anja

več...

Počitniške dni

Poletje se počasi poslavlja, mi pa obujamo spomine na počitniške dni. Vse poletje smo se združevali in spoznavali nove prijatelje. Žogice in Medvedki se prav lepo igrajo skupaj. V vročih dneh je bila na sporedu igra z vodo. Ob slabem vremenu se je v nas prebudila...

več...

»DOBRO JUTRO« NAS POZDRAVIJO ŽIVALI NA POLJANSKI

Vsako jutro v vrtcu na Poljanski 21 nas na hodniku pozdravijo živali, ki kraljujejo na stenah. Pričaka nas slon, žirafa dolgovrata, medved kosmati, pa bodičasti jež, pikapolonica zala, metuljčki, pridna čebela, pa pajek, ki čaka na muho, poskočna žabica, pa nagajiva...

več...

Junij pri Zmajih

Morjeeee! Končno smo dočakali dan, ko smo pomahali mamicam in očkom v slovo, se vsedli na avtobus in se odpeljali proti Savudriji. Tam smo uživali v igri ob vodi, plavali, sestavljali splav, si naredili čisto pravo gusarsko bandano, telovadili na morskem poligonu,...

več...
Dostopnost