Politika varstva osebnih podatkov

Kaj se dogaja?

Grajske vile – lutkovna skupina strokovnih delavk

Vrtec Pod Gradom – kako pravljično se to sliši. Pa vendar naš vrtec je resnično pravljičen. Leži neposredno pod grajskim gričem. K pravljičnosti pripomoremo tudi me strokovne delavke. Skupaj smo ustanovile lutkovno skupino in si nadele ime Grajske vile. Idejna vodja...

več...

POMLAD NA POLJANSKI

NAGAJIVA POMLAD (Breda Konte) Ta pomlad je nagajiva, marsikaj pod snegom skriva. Tukaj popek, tam žafran, rad pokukal bi na dan. Tudi miške male, sive, so si ritke prehladile. Veš kaj, sonček, ti si kriv, za oblake si se skril. Pikapolonice so odšle v bližnji gozd...

več...

POMLAD PRI GUMBKIH

Otroci pri »GUMBKIH« vedo kaj je pomlad, saj so komentirali po opazovanju, doživljanju, ustvarjanju, rajanju, praznovanju, sprehajanju…, da je pomlad: ko pridejo veverice, ptice, ko se izpod snega pokaže trava, raste, cveti in dnevi so vse daljši, pridejo čebelice in...

več...

Balončki v boju s korono

DA BOMO ZDRAVI SONCE KLIČE, NE DOMOV, TRAVNIK KLIČE, BRŽ NA LOV, TI BOŠ MAČKA JAZ BOM MIŠ, JAZ BOM BEŽAL TI LOVIŠ. Uspelo nam je priti na ljubljanski grad. …spoznavali smo poklic zdravnik in se pogovarjali o zdravju… …da se bomo » zdravnike » večkrat igrali, jemo...

več...

Pikapolonice sodelujemo

Pikapolonice (Prule) z veseljem sodelujemo na različnih natečajih in projektih. Sodelovali smo pri projektu Spodbujamo prijateljstvo, ki ga je organiziralo društvo Sobivanje. Veliko smo se pogovarjali o prijateljstvu, kdo so naši prijatelji, kaj počnemo z njimi, kako...

več...

Dan Zemlje

April je bil v znamenju okolja in ekologije. 22 aprila smo praznovali Dan Zemlje. S prihodom pomladi smo poskrbeli za urejenost našega igrišča. Pobrali smo odpadle veje in pometli dvorišče. Pripravili in osvežili smo vrtiček. Vanj smo posadili koruzo. Posadili smo...

več...

SODELOVANJE V PROGRAMU ŽIVLJENJE JE LEPO

Otroci iz skupine Mehurčki in Žogice sodelujemo v programu Življenje je lepo, ki obsega obiske zajčka Sladka in njegove mame Zajklje. Projekt je namenjen spodbujanju zdravega življenjskega sloga. Otrokom predstavita področje medsebojnih odnosov, osebne higiene,...

več...

ŠE RAZISKUJEMO IN SE UČIMO PREKO VSEBIN PROJEKTA API VRTEC

Pri Čebelicah smo nadaljevali s projektom API vrtec in z aktivnim raziskovanjem spoznavali okolje in življenje čebel. Otroci so skozi raziskovanje spoznali, da je za čebela pomembna zaradi čebeljih pridelkov, še bolj pomembna za človeka pa je zaradi svoje ekološke...

več...

ŽOGICE UREJAMO VRTČEVSKI VRTIČEK

Z otroki smo tri dni urejali vrtčevski vrtiček. Uporabljali smo različna vrtna orodja (grablje, lopatke, motike, sita in zalivalke). Prvi dan smo zemljo obračali, odstranjevali plevel in kamenje. Med delom smo našli kar nekaj travniških živali in jih opazovali. Drugi...

več...
Dostopnost