Politika varstva osebnih podatkov

Kaj se dogaja?

UMETNIŠKA IGRALNICA V VRTCU NA STROSSMAYERJEVI

V enoti na Strossmayerjevi 3 smo večnamensko sobo preuredili v umetniško igralnico. Z novim, pisanim pohištvom je postala soba barvita in prijetna. Otrokom so na voljo različni ustvarjalni kotički. Umetniška igralnica vsebuje likovni, glasbeni in dramski kotiček. V...

več...

Spoznavanje inštrumentov

Včasih pri ptičkih postanemo pravi “ptičarski” orkester. S spozanavanjem ritma z različnimi instrumenti urimo ritmični posluh. Zaznavamo zvočnost in ritem in se pri tem zabavamo! Z Natašo sva otrokom pripravili pestro izbiro malih instrumentov in jim omogočali, da...

več...

Projekt API vrtec pri Balonih

V mesecu juniju smo zaključili z API projektom, ki smo ga izvajali tekom šolskega leta. S projektom smo želeli otrokom približati življenje čebel in jim predstaviti, kako pomembno delo opravljajo. Najprej smo otroke vprašali, kaj že vedo o čebelah in dobili smo...

več...

Plesno gibalna terapija pri Bibah

Ob ponedeljkih nas je v oddelku prilagojenega programa v okviru projekta v sodelovanju z Mestno občino Ljubljana ter Plesnim epicentrom Ljubljana obiskovala ga. Vesna Jevšenak, registrirana plesno gibalna terapevtka. Skupaj smo preživeli razigrane urice, prežete s...

več...

Vroče poletje

Nenavadna pomlad se je prekucnila v vroče poletje. In mi smo ga pričakali dobro pripravljeni. Voda na terasi nas ohladi in zabava. Če pršimo vodo v sonce lahko opazimo mavrico! Na terasi dobimo umetniški navdih za likovno ustvarjanje. Slikamo ribe in se veselimo...

več...

Dogodki pod krošnjami

V mesecu juniju dejavnosti potekajo pod krošnjami grajskega griča, pod krošnjami Kongresnega trga in pod krošnjami vrtčevskega igrišča. Pod krošnjami grajskega griča smo oblikovali svoje pomladne šopke iz travniških cvetlic. Opazovali smo naše mesto in v daljavi našli...

več...

Izlet na Sv. Ano nad Preserjem

V prvih poletnih dneh smo se skupini Lunice in Pingvini odpravili na Sv. Ano nad Preserjem. Veseli in polni energije smo se podali na avtobus in odpeljali novim dogodivščinam na proti. Že sama vožnja je bila za nas doživetje, saj smo se prvič odpravili na izlet z...

več...

TABOR LIPICANČEK V LIPICI

Ju, hu,hu,hu, tabor je tu! Končno smo ga dočakali! Mehurčki, Ptički in Žogice smo se z avtobusom odpravili proti Lipici. Preden smo prispeli, smo se ustavili prelepih Škocjanskih jamah. Z dvigalom smo se odpeljali do vhoda in se podali vanje. Pred jamo nas je počakala...

več...

PROJEKT ŽIVLJENJE JE LEPO

V sklopu projekta Življenje je lepo nas je tokrat najprej obiskal samo zajček Sladko, saj ga je mama Zajklja poslala v vrtec z namenom, da ga otroci naučijo, kako naj živi, da bo njegovo življenje lepo. Otroci so prevzeli vlogo učiteljev in ga naučili, kako je treba...

več...
Dostopnost