Politika zasebnosti

Kaj se dogaja?

VRTEC NA KMETIJI Zgornji Zavratnik, Luče

(18.5.-20.5.2022) STARA LJUBLJANA, skupina: LUNICE in PINGVINI V sredo, 18.5.2022, smo se skupini Lunice in Pingvini iz Stare Ljubljane odpravili na tridnevno letovanje na kmetijo Zgornji Zavratnik v Savinjsko dolino. Vse dni bivanja na kmetiji smo preživeli v objemu...

več...

OBISK MESTNE KNJIŽNICE OTON ŽUPANČIČ

(12.5.2022) STARA LJUBLJANA, skupina: LUNICE in PINGVINI V četrtek, 12.5.2022, smo skupini Lunice in Pingvini obiskali Mestno knjižnico Ljubljana, kjer nas je pričakal prijazen knjižničar, ki nam je najprej razkazal otroški del knjižnice, se z nami pogovoril o...

več...

Projekt Go4Huture

Otroci iz skupine Kapljice se zavedamo kako pomembna je skrb za okolje. Pri tem pomagamo in spodbujamo drug drugega. V šolskem letu 2021/2022 smo se vključili v projekt Go4Huture podjetja Arctur. Z materiali, ki bi jih zavrgli smo ustvarili zanimive in uporabne...

več...

Urejanje vrtička

Prvi pomladni dnevi nas vabijo na vrt. Otroci smo zavihali rokave in se lotili dela. Najprej smo odstranili plevel, razrahljali zemljo in presadili obstoječa zelišča. Med presajanjem smo z vonjem prepoznavali rožmarin, drobnjak, limonska travo, meto. Najbolj zanimivi...

več...

Bonne journée, Sončki

Slovenija v okviru programa Erasmus vsako leto gosti dijake na študijskih izmenjavah. Tako je naš vrtec gostil 4 študente iz Francije. V skupini Sončkov smo se razveselili dijakinje Pauline, ki je bila z nami 3 tedne. Predstavila nam je sistem vrtcev v Franciji, ki se...

več...

Dobri snežak

Ob koncu zime smo vzgojiteljice predšolskih otrok - pomočnice vzgojiteljic iz enote Stara Ljubljana otrokom pripravile dramsko uprizoritev Dobri snežak. Predstava je bila obogatena z glasbeno spremljavo dveh inštrumentov (kljunasta flavta in francoski rog). Otroci so...

več...

Predstavitev eksotičnih živali

Gospod Aleš iz društva Bioexo nam je prišel predstavit 5 eksotičnih živali. Prva se nam je predstavila Štefka. Štefka je madagaskarski sikajoči ščurek. Naslednji je bil šestmesečni mladiček ameriškega goša, ki še nima imena. Tretji je bil ptičji pajek z imenom Rozi....

več...

April na Zemljemerski

Skupina Pike so obiskali Slovenski etnografski muzej. Pri Klobučkih in Kapljicah smo likovno ustvarjali ob prihodu velike noči. Mehurčki pa so pomlad priklicali s pticami iz papirja. Zemljemerska ekipa

več...
Dostopnost