Politika zasebnosti

Programi za starše

Organiziramo srečanja za starše, katerih namen je podpirati starše pri vzgoji otrok in medsebojna izmenjava izkušenj. Na srečanja povabimo tudi zunanje sodelavce – različne strokovnjake, s katerimi iščemo odgovore na različna vprašanja in dileme. Srečanja so brezplačna in organizirana v popoldanskem času.

PROGRAM ZA ŠOLSKO LETO 2021 / 22

V tem šolskem letu organiziramo srečanje, ki bo dne 12.4.2022 ob 17. 00 uri. Na srečanje se je zaradi prostorskih omejitev potrebno prijaviti do petka 1.4.2022 na mail naslov urska.michler@vrtec-podgradom.si .

NASLOV SREČANJA

Z besedo na dan

Na predavanju bodo obravnavane sledeče teme:
– govorno – jezikovni vzorci otrok od 1. do 6. leta,
– pogosta odstopanja v govorno-jezikovnem razvoju, ki jih narekuje edinstven razvoj posameznika,
– tvegani znaki, ki kažejo na to, da bi bilo koristno pridobiti mnenje logopeda,
– dobro informiran in ljubeč starš, kot popolno orodje za to, da otrok izkoristi svoje govorno-jezikovne potenciale,
– tehnike za spodbujanje govorno-jezikovnega razvoja tekom vsakdana,
– nove smernice in priporočila za branje knjig,
– priporočila za rabo sodobnih medijev,
– priporočila za uvajanje 2. in 3. jezika,
– fiziološko jecljanje in kako ga ustrezno spremljati,
– vpliv hranjenja, sesanja dude in prehodnih dihalnih poti za razvoj govora in drugo.

PREDAVATELJ: prof. surdopedagogike in logopedije Benjamin Vogrič

 

PRIDITE, PRISLUHNITE, VPRAŠAJTE, RAZPRAVLJAJTE

Podatki o predavatelju

Gost – Benjamnin Vogrič deluje kot mobilni logoped na ZGNL ter kot svetovalec in predavatelj Strokovnega centra za gluhe in naglušne in otroke z govorno jezikovnimi motnjami. Je tudi ustanovitelj podjetja Moj logoped in spletne strani mojlogoped.si

Dostopnost