Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Svetovni dan spomina na žrtve prometnih nesreč 2015

V soboto, 14. 11. 2015 smo se v Mestni hiši udeležili  srečanja ob svetovnem dnevu spomina na žrtve prometnih nesreč. Organiziral ga je Zavod Varna pot, v programu pa so sodelovali naši nenadkriljivi  otroci in vzgojiteljici Neda Cuder in Eva Keber iz oddelka Žabic na Praprotnikovi 2 in njihovi starši.

Na srečanju so bili prisotni župan MOL Zoran Janković, minister za infrastrukturo Peter Gašperšič, direktor Javne agencije RS za varnost prometa mag. Igor Velov, predstavnik policije Ivan Kapun, predsednik Zavoda Varna pot Robert Štaba.

Poslušali smo dobro glasbo in izbrano literaturo. Vsi skupaj smo čutili, da nas življenje včasih postavlja v (pre)velike preizkušnje, pa tudi to,  da se odgovorni zelo trudijo, da bi nam prihranili kaj hudega.

Zelo hvaležni smo vsem, ki nas opominjate, da je pomemben vsak posameznik!

P. S. Seveda so najpomembnejše naše male in velike Žabice!

Klobuk dol!

Mag. Dragica Kraljič
Ravnateljica vrtca

Dostopnost