Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

November pri Bibah

Skupino Bibe je novembra obiskala muca Copatarica. Zašila nam je po otipu različne pisane copatke.

WP_20151124_055Otroci so ob slikanici prisluhnili pravljici o muci Copatarici. Na temo pravljice smo se igrali, dramatizirali. Otroci so »razmetali« copate po igralnici, tako kot so jih pustili nepospravljene otroci v pravljici. Po navodilu so ob pomoči dajali copate na različna mesta ter se ob tem seznanjali z opisovanjem položaja predmetov.
WP_20151124_084Muca Copatarica je copatke poiskala, jih pospravila v svojo torbo, morala zapreti gumb na njej, da jih ne bi izgubila. Otroci so iskali pare copat, trudili so se jih poiskati tudi le s pomočjo tipa. Igrali smo se z različnimi copati, jih obuvali in ugotavljali, kateri so nam prav, kateri premajhni, kateri preveliki. Najbolj zabavno je bilo hoditi v vzgojiteljičinih prevelikih copatih.

November 2015                                                                              Pripravila Mojca Molk

Dostopnost