JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Obisk starejših v domu Poljane

Zaradi epidemije covid-19, so bili v domu starejših občanov Poljane strogi ukrepi za preprečevanje okužb, zato nam je bilo sodelovanje onemogočeno kar štiri leta. Ko nas je poklicala delovna terapevtka, smo se njenemu vabilu z veseljem odzvali.
V vrtcu se zavedamo pomembnosti sodelovanja s starejšimi občani. Druženje predšolskih otrok s starejšimi vidimo kot ustvarjanje sožitja med generacijami, preko katerega otroke naučimo spoštovanja in prijaznosti ter jim privzgajamo občutek za sočloveka in dobro delo, hkrati pa z našo družbo, pesmijo, plesom ali objemom razveseljujemo starejše generacije.

Ob pesmi smo preživeli lepo dopoldne. Otroci so bili navdušeni, da so lahko razveselili stanovalke in stanovalce. V vrtec smo se vrnili polni veselja in ponosa.
Razšli smo se z lepimi občutki in si obljubili, da se zopet kmalu srečamo.

Sončki in Balončki iz vrtca Strossmayerjeva 3

Dostopnost