JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

JESENSKI PLANINSKI IZLET NA ROŽNIK

Topel in sončen dan nas je Sončke ponesel na pot proti Rožniku. Iz vrtca v Stari Ljubljani smo jo mahnili kar peš, čez Tivoli in uživali ob pogledu na čudovito, jesensko obarvan gozd. Naučili smo se, če stopamo po poti čisto tiho in ne plašimo živali, morda katero tudi srečamo 🙂 in smo jo VEVERICO! Ker ni imela časa za nas in je tako urno in hitro skakljala iz veje na vejo, smo zaključili, da si išče zaloge za zimo! 🙂

Naši otroci pa niso samo dobri opazovalci, tudi raziskovalci so. Na poti so ob pobiranju vseh vejic in vej, pa listja in raziskovanja gob, opazili tudi ptičje valilnice in bivak iz vej … ja, 🙂 ta je bil šele zanimiv! In smo se odločili, da naredimo še mi svojega, v bližini našega vrtca.

IMG_1067

Ko smo že mislili, da iz gozda danes sploh ne bomo prilezli od vseh zanimivosti 🙂 smo uzrli rumeno hišo in HURA, HURA, HURA prispeli smo na vrh!

Bravo najini Sončki!

Dostopnost