Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Kaj se dogaja?

ZIMSKE RADOSTI PRI ZVEZDICAH

Končno smo dočakali pravo zimo, zapadel je sneg! Otroci so bili tako veseli, da smo znova obudili zimske pesmi in prepevali o snegu. Seveda ni manjkalo igre na prostem – naredili smo snežaka, lovili snežinke, se kepali in opazovali kaj se zgodi s snegom, če ga...

več...

JUHU, SNEG JE TU!

Sončki smo bili zelo veseli snega. Takoj, ko je bilo mogoče, smo se odpravili ven. Pokazali sva jim, da sva prinesli korenček. Takoj so se spomnili na izdelavo snežaka. Otroci so se sami domislili, kaj vse potrebuje in kje bomo to našli. Želeli so mu izdelati tudi...

več...

V NAŠI PRAZNIČNI HIŠKI SE JE DOGAJALO,…

V naši praznični hiški se je v mesecu decembru na polno dogajalo. Lepili smo hišice za na pano, izdelovali voščilnice ter okraševali okraske za na smrečico in svečnike. Pekli smo piškote ter se z njimi posladkali na čajanki. Obiskal nas je dedek Mraz in nam prinesel...

več...

PRAZNIČNI DECEMBER

Staro leto se poslavlja in prihaja novo. Vsem družinam želimo veselo in razigrano leto 2023. Strokovne delavke enote Zemljemerska

več...

DECEMBRSKI UTRINKI

Zadnji mesec v letu smo si popestrili z veliko glasbe, plesa in lutkovno predstavo »Zimska pravljica«. V prijetnem vzdušju smo okrasili vrtec z malimi in velikimi hišami, ki so jih izdelali otroci. Zadišalo je po piškotih, ki smo jih pekli za novoletni bazar. Starši...

več...

Obisk Dedka Mraza

Danes je otroke v Vrtcu Pod Gradom obiskal stari dobri dedek Mraz. Otroci so tudi zanj pripravili darilo-narisano krpanko in voščilnico, v naš koš smo pa pospravili prav posebna darila, taka ki niso naprodaj in lahko vsakemu polepšajo dan.

več...

Oktober pri »ZMAJIH«

Ustvarjali smo z naravnim materialom in ga prenesli tudi v igralnico, slikali smo sončnico posnemanje videza, igrali smo se s kostanjem, listjem in palčakmi, ki smo jih nabrali na sprehodih v okolici vrtca. Ob tednu otroka smo se pogovarjali o otrocih sveta, po čem se...

več...

SVETLORIS

Skupina Rožice iz enote Stara Ljubljana in Ptički iz enote Prule radi skupaj letamo in raziskujemo. Tokrat smo odšli v Jakopičevo galerijo, kjer smo imeli delavnico z naslovom SVETLORIS. Razmišljali smo o fotografiji. Kaj je v resnici fotografija in kako nastane?...

več...

Tradicionalni slovenski zajtrk v skupini Ptički

Zelo radi imamo medeni zajtrk! Jupiii! Tako se je začel dan pri Ptičkih. Vsak otrok si je pripravil svoj pogrinjek, ki si ga je sam pobarval ob poslušanju pesmi ČEBELAR.. Na jutranjem krogu sva otrokom prebrali zgodbo o medu. Otroci so sodelovali v pogovoru in...

več...

»JAZ, TI, MI VSI«

V letošnjem šolskem letu je prednostna naloga našega vrtca »Jaz, ti, mi vsi«. Spodbuja nas, da vtkemo v naš vsakdan vrednote, kot so prijateljstvo, spoštovanje, prijaznost, potrpežljivost, odgovornost, vljudnost, poštenost, empatijo, rahločutnost…Te vrednote širimo...

več...
Dostopnost