Politika zasebnosti

Kaj se dogaja?

RADI IMAMO PLES – projekt ŽIVIM PLES in DIHAM PLES

Ob evropskem tednu mobilnosti (16. do 22. 9. 2022) smo se otroci iz skupin Zvezdice (Strossmayerjeva), Ptički (Prule) in Rožice (Stara Ljubljana) pridružili plesnemu projektu Živim ples in Diham ples 2022, ki je bil organiziran v okviru plesne šole Kazina, v...

več...

SKUPINA PIKE NA OTVORITVENEM DOGODKU TEDNA MOBILNOSTI

Skupina otrok z Zemljemerske se je v sredo, 21.9.2022 udeležila otvoritvenega dogodka EVROPSKEGA TEDNA MOBILNOSTI »Bodi poZOOren, bodi vZOOren!« V živalski vrt smo se odpeljali z brezplačnim mestnim avtobusom. Opazovali smo plesni nastop, uživali v glasbi in kratkemu...

več...

Čaroben grajski grič

Grajski grič je čaroben. Otroci iz skupine Kapljice vedno znova in znova odkrivamo njegove skrite kotičke in poti. Na poti proti Ljubljanskemu gradu nas je pot vodila mimo grajskega vinograda. Tam je potekala tradicionalna grajska trgatev. Pod trtami smo opazili...

več...

Prvi september

Prvi september je bil za nas, otroke iz skupine Kapljice pomemben dan. Preselili smo se v igralnico, ki smo jo vedno občudovali. Tam so se vedno igrali le najstarejši otroci. In to pomeni, da smo tudi mi veliki. Razveselili smo se novih prijateljev in novih...

več...

LIKOVNO UPODABLJANJE SAMEGA SEBE

Otrokom vsakodnevno omogočamo, da se ustvarjalno in likovno izražajo preko usmerjenih dejavnosti kot tudi preko dejavnosti, ki potekajo spontano. Likovno upodabljanje samega sebe je odličen način, da otrok opazuje in prepoznava dele in strukturo svojega obraza in...

več...

POLETNE VRAGOLIJE

V enoti Praprotnikova 2 smo v času poletnih počitnic prepevali poletne pesmi: Gusarska, Barčica po morju plava,…ter prebirali knjige s poletno tematiko. Ustvarjali smo ter poustvarili kamnito in peščeno obalo. Igrali in špricali smo se z vodo, jo pretakali v posode in...

več...

ROŽICE MED ČUDEŽNIMI ZVERINICAMI

Živali nas učijo odgovornosti za življenje in ljubečega odnosa do vseh živih bitij. Zato smo se podali v svet eksotičnih živali na Bled, pod okriljem društva Bioexo. Spoznali in videli smo veliko "čudežnih zverinic", ki jih vsakodnevno ne srečujemo v našem okolju....

več...

ROŽICE MAHAMO V SVET

V šolskem letu 2021/2022 smo Rožice preko projekta POMAHAJMO V SVET spoznali skupino Modri baloni iz vrtca Dornberk. Namen projekta je bil spoznavanje prijateljev bodisi iz različnih koncev Slovenije ali sveta, njihovih navad, kulture, značajev,… vse to smo spoznavali...

več...

ROŽICE PRVIČ NA TABORU »Škratki moji prijatelji«

Skupina ROŽICE se je letos prvič odpravila na tabor Škratki moji prijatelji! Od 18.5. - 20.5. smo se odpravili v Gozd Martuljek, hotel Rute. Tabora smo se zelo veselili in staršem tudi pomagali pakirat! Prvi dan smo po kosilu in namestitvi po sobah spoznali z našo...

več...
Dostopnost