JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

IGRALNICA v MALI ULICI

Tako zelo opevana igralnica v Mali ulici, v kateri se v dopoldanskem času zbirajo mlade mamice z otroki, nosečnice, v kateri se izvajajo razna predavanja, telovadbe, je tokrat pritegnila tudi našo pozornost. Fotografije na njihovi spletni strani so nas vzpodbudile, da jo obiščemo tudi sami. In bili smo navdušeni! To je naše mesto v malem! Ena ura in pol sta minili kot bi trenil. Tekali smo sem ter tja, se vzpenjali po lestvi, se spuščali po toboganu, raziskovali kotičke doma, se skrivali v rovih. Po igri v igralnici smo se preselili še na zunanje igrišče, ki pa je ravno tako zbudilo vse naše čute, saj je bilo zelo interaktivno. Pika na i prelepega dopoldneva pa je bil Kavalir, ki nas je peljal direktno do vrtca.
Vzgojiteljici iz skupine Rožice.

Dostopnost