JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Z družino v pomlad

V naši skupini je bil v tem mesecu poudarek na družini in družinskih članih. Brali smo slikanice in spoznavali praznik očkov in mamic ter zanje izdelali darilca. Otroci so doma skupaj s starši izdelali družinsko drevo, ki ga je vsak otrok nato v skupini predstavil ostalim. Sredi meseca smo se spomnili tudi starega ljudskega običaja ob gregorjevem in izdelali gregorčke.

Pripravljali smo se tudi za nastop za starše in ko je prišel tisti dan, so otroci zablesteli kot prave zvezde. Preko deklamacij, pesmic in plesa so jim pokazali kaj zmorejo in znajo. Starši so s svojim smehom in spodbudnim ploskanjem pokazali, da so zelo ponosni na svoje otroke. V tem mesecu smo si ogledali dve predstavi. Pred velikonočnimi prazniki pa smo barvali pirhe na prav poseben način.

DSCN0113DSCN0270
Katarina, Ana in Anica

Dostopnost