JUHU, SNEG JE TU!

Sončki smo bili zelo veseli snega. Takoj, ko je bilo mogoče, smo se odpravili ven. Pokazali sva...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Vpis otrok v vrtce za šolsko leto 2021/22

Vpis otrok v javne vrtce na območju Mestne občine Ljubljana za šolsko leto 2021/22 bo potekal od 1. do 15. marca 2021. Vloge za vpis posredujete v vrtec vaše prve izbire po priporočeni ali elektronski pošti na naslov vrtca.

Vlogo za vpis morajo oddati:
• starši, ki otroka prvič vpisujejo v vrtec
• starši otroka, ki je na centralnem čakalnem seznamu v šolskem letu 2020/21
• starši, ki so vlogo oddali po 17. marcu 2020 in otrok ni sprejet v vrtec
• starši otrok, ki že obiskujejo vrtec in želijo otroka vključiti v drug javni vrtec na območju Mestne občine Ljubljana

Če bo v vrtec prve izbire vpisanih več otrok, kakor je v vrtcu prostih mest, bo o sprejemu odločala komisija za sprejem otrok. Komisije bodo zasedale od 30. marca do 1. aprila 2021. Po zasedanju komisij bodo v torek, 6. aprila 2021, poslana obvestila o sprejemu otroka oz. o uvrstitvi na čakalno listo. Po končanih postopkih sprejema otrok v vrtce se za vrtce, ki imajo oblikovane čakalne sezname otrok, te sezname združi v centralni čakalni seznam, tako da se prednostni vrstni red oblikuje po doseženem številu točk, ki ga je določila komisija za sprejem v posameznem vrtcu.

Dostopnost