JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

ŠKRATKI MOJI PRIJATELJI

V začetku oktobra so se otroci iz skupine Sončki in Balončki udeležili tridnevnega tabora v Rutah. Škratek Špik in njegovi pomočniki so poskrbeli, da otrokom ni bilo dolgčas. Postavljali so palčkovo hišico, iskali skriti zaklad, izdelovali prave palčkove kape in zvečer zakurili ogenj. Sprehodili smo se tudi do spodnjih Martuljških slapov in opazovali kako mogočna je gora Špik, kjer prebivajo škratki.
Otroci so razvijali svoje gibalne veščine v adrenalinskem parku, igrivih poligonih in zanimivih igralih. Da energije ni zmanjkalo, so z okusno hrano poskrbele kuharice v hotelu.

Brigita Grum

Dostopnost