Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Razigrani december pri Žogicah

Mesec december je bil vesel zaradi številnih dogodkov v vrtcu in tudi dejstva, da so naši najmlajši sprejeli vrtec za svojega in ga radi obiskujejo. Na prvi decembrski dan so otroci vstopili v praznično okrašen vrtec, ki smo ga vzgojiteljice za njih okrasile prejšnji večer. V decembru smo si ogledali veliko predstav: Miklavž prihaja, Dobri snežak, Mala zimska pravljica, Grad gradič in Trmoglavi mucek. Otroci so bili nad predstavami navdušeni in so jih z radovednostjo spremljali. Imeli smo grajsko čajanko, na kateri smo se ob čaju posladkali s piškoti, ki smo jih spekli skupaj z otroki. Z vozički smo se odpravili v staro mestno jedro, kjer smo si ogledali praznično okrasitev. Obiskal nas je tudi Dedek Mraz in nam z darili pričaral nasmehe na obrazu. December smo zaključili veseli in razigrani ter v pričakovanju, kaj nam bo prineslo novo leto.

Katarina, Nadja in Jerneja

Dostopnost