JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

PRI BIBAH SE JE GOSKICA UČILA PETI

Bibe v razvojnem oddelku je obiskala mama goska s svojimi goskicami. Ena ni hotela gagati in je šla v svet, da se nauči peti kot pojejo ptice v gozdu in na polju. Ko je vsa ponosna odšla nazaj domov, je padla v luknjo. Mama jo je slišala in rešila šele ko jo je slišala gagati …
Zgodbo smo preigravali na lepljivi tabli, z lutkami, brali smo slikopis, z mamo gosko in goskicami smo se igrali na vodni svetlobni mizi, spoznali smo pesmico o goski Neži, oponašali in prepoznavali smo ptičje petje ter se razgibali ob glasbeno gibalni igri Goske in gnezda. Goske so obiskali tudi velikonočni petelinčki.

Mojca Molk

Dostopnost