Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Praznični december

Decembra v vrtcu je zares pravljično. Izdelujemo novoletne voščilnice, okrašujemo garderobo in igralnice, hodimo na sprehode in občudujemo okrašeno Ljubljano, uživamo v sladkanju s piškoti na čajankah… Obiskalo nas je Miškino gledališče s predstavo Medeni čudež na Gozdni ulici 1A, vzgojiteljice so nam pripravile lutkovno predstavo Živali pri babici Zimi, obiskal nas je celo Dedek Mraz in vsakega razveselil z darilom. Skupaj s starši in otroki smo se podali na tradicionalni pohod z lučkami in razsvetlili ulice v Stari Ljubljani in poti na grajskem griču.

Sedaj pa se že bliža novo leto in z njim nove dogodivščine. Vsem otrokom, staršem, starim staršem…želimo le najlepše, zdravja, veselja in lepih trenutkov z ljudmi, ki jih imate radi.

Dostopnost