JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Polžki aktivnosti v septembru

Juhuhu novo vrtčevsko leto je tu. Polžki smo, še  polni vtisov s poletnih počitnic, prvega septembra zakorakali v novo sobo. Bili smo se veseli in komaj čakali, da si povemo vse o poletnih dogodivščinah. Opazili smo tudi, da je naša skupina postala bogatejša za pet novih prijateljev, ki smo jih nemudoma in z veseljem sprejeli medse.

Dogajanje v vrtcu je že od prvih dni potekalo s polno paro. Ko smo se končno privadili na sobo in si uredili kotičke, so že začele slediti zanimive dejavnosti.

V vrtcu smo praznovali Vitov in Aneiev rojstni dan, plesali, igrali košarko in telovadili z različnimi orodji. Obiskali smo tudi park Tivoli in festival Žogarijo, kjer smo se na različnih igralih nadvse zabavali.

Da pa nismo razvijali le naših mišic ampak tudi možgančke, smo se kaj kmalu začeli pogovarjati o jeseni in vsem, kar spada zraven. Spoznavali in nabirali smo jesenske plodove, še posebj pa smo se osredotočili na trto in grozdje.

S pomočjo pripovedovanja, petja in likovne aktivnosti smo se vsak dan naučili in ustvarili nekaj novega.

Novo vrtčevsko leto se je res začelo pestro in zabavno in potrudili se bomo, da bo tudi v prihodnje tako.

Zapisali Branka Preskar in Maruša Čot

Dostopnost