Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Obisk Gumbkov v Domu starejših Poljane

Gumbki smo se v decembru odzvali povabilu zaposlenih v Domu starejših Poljane. S seboj smo vzeli veliko veselja, dobre volje in nahrbtnik z …
Stanovalcem smo se trudili s pesmijo, plesom, recitacijo polepšati vsakdan. Kmalu sta se najmlajša in najstarejša generacija povezali in ob prepevanju je bilo začutiti veselje in radost. V prostoru je bilo slišati smeh in klepet. A presenečenj še ni bilo konec. Iz nahrbtnika z… smo vzeli volnene cofke, ki so nam jih pomagali narediti starši in skupaj z zaposlenimi smo okrasil njihovo smrečico.

DSC03909Tudi oni so nam pripravili presenečenje, pogostili so nas s dobrimi piškoti in okusnim sokom.
Zahvaljujemo se stanovalcem in zaposlenim za družbo in se veselimo novega srečanja.

Vlasta

Dostopnost