JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Kako se počutim?

Socialno-čustveni razvoj je zelo pomembno področje v predšolskem obdobju. V vrtcu prek različnih dejavnosti in iger razvijamo spretnosti prepoznavanja čustev pri sebi in drugih. To je pomembno za razvoj socialnih veščin, oblikovanje odnosov, reševanje problemov in uspešne interakcije z drugimi. Strokovni delavci spodbujamo otroke pri načrtovanih in spontanih dejavnostih. Veliko se pogovarjamo, poslušamo zgodbe, pravljice in se igramo socialne ter druge igre. Pri integrirani angleščini pa ob slikah poimenujemo prijetna in neprijetna čustva v angleškem jeziku.

Pripravili: Tanja Z. in Nina O.

Dostopnost