Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Zaključek skupine Žabic

Junij je zadnji mesec pred počitnicami, šolsko leto se počasi zaključuje, vse se poslavlja.

Na vroč, skoraj poletni dan smo tudi v skuini Žabice pripravili zaključek. Nastopili smo z dramatizacijo Zrcalce in zapeli še nekaj naših najljubših pesmi. Pravljico Zrcalce sem priredila tako, da so v njej lahko nastopili vsi otroci. Dramatizacije imajo otroci zelo radi, saj lahko na svoj ustvarjalen način izražajo doživetja in ob tem razvijajo samozavest.

Dramatizacijo smo nekajkrat ponovili, da so otroci osvojili prostor, gibanje in komunikacijo, seveda jim je bilo to v veselje.

Tudi vabilo za starše so otroci naredili sami, z nekaj moje pomoči in tako povabili starše na nastop, ki ga ne smejo zamuditi.

Udeležili so se ga čisto vsi starši naše skupine.

Z nastopom so tudi mene otroci pustili brez besed, saj so nastopili odlično in še enkrat odlično. Naš medved pa je bil ob tem še pravi humorist, saj je vse nasmejal z stavkom : » Na poglej, ženkica moja! ».

Na koncu sva jim z pomočnico vzgojiteljice pripravili majhno pozornost za njihov uspešni nastop.

Ob skupnem druženju smo si potem povedali svoje vtise in doživetja ter se v prijetnem vzdušju razšli.

Še enkrat čestitke vsem otrokom za čudovit nastop!

Spisala: Alenka Zadnikar iz vrtca na Strossmayerjevi

Dostopnost