ZMOREMO SAMI

Kar se otroci naučijo, znajo za celo življenje. V skupini Čebelice smo na zabaven način krepili...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

ROŽICE PRVIČ NA TABORU »Škratki moji prijatelji«

Skupina ROŽICE se je letos prvič odpravila na tabor Škratki moji prijatelji! Od 18.5. – 20.5. smo se odpravili v Gozd Martuljek, hotel Rute. Tabora smo se zelo veselili in staršem tudi pomagali pakirat!

Prvi dan smo po kosilu in namestitvi po sobah spoznali z našo animatorko Simono. Skupaj smo se odpravili na iskanje škratkovega zaklada! Zelo pozorni smo morali biti, saj so bili namigi skriti v naravi. Ker pa Rožice zmoremo veliko stvari, nam je uspelo najti tudi zaklad!

Na taboru je bilo zelo lepo. Veliko se je dogajalo…
…od plesnega večera,

…do štafetnih iger z prijatelji iz drugih skupin,

…pa vse do adrenalinskega parka,

… tabornega ognja,

… izdelovanje škratovskih klobučkov,

… in prometnega poligona.

Zelo smo tudi uživali v sestavljanju in razstavljanju lesene hiške.

Seveda smo najbolj uživali pri igri s prijatelji v naravi.

Skupina Rožice

Dostopnost