Bibe na morju

Z oddelkom prilagojenega programa smo konec maja letovali na Debelem rtiču. Za večino otrok je...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Razigrani december pri Žogicah

Mesec december je bil vesel zaradi številnih dogodkov v vrtcu in tudi dejstva, da so naši najmlajši sprejeli vrtec za svojega in ga radi obiskujejo. Na prvi decembrski dan so otroci vstopili v praznično okrašen vrtec, ki smo ga vzgojiteljice za njih okrasile prejšnji večer. V decembru smo si ogledali veliko predstav: Miklavž prihaja, Dobri snežak, Mala zimska pravljica, Grad gradič in Trmoglavi mucek. Otroci so bili nad predstavami navdušeni in so jih z radovednostjo spremljali. Imeli smo grajsko čajanko, na kateri smo se ob čaju posladkali s piškoti, ki smo jih spekli skupaj z otroki. Z vozički smo se odpravili v staro mestno jedro, kjer smo si ogledali praznično okrasitev. Obiskal nas je tudi Dedek Mraz in nam z darili pričaral nasmehe na obrazu. December smo zaključili veseli in razigrani ter v pričakovanju, kaj nam bo prineslo novo leto.

Katarina, Nadja in Jerneja

Dostopnost