Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

PUST PRI MRAVLJICAH

Krof (Anja Štefan)
K mizi sede stari grof,
naroči si masten krof.
K mizi sede še grofica,
Njej pa bolj diši potica.

Gleda, gleda stari grof:
»Šment, je majhen ta moj krof!«
Lotil bi se še potice,
če se ne bi bal grofice.

Na pustni torek, 21. 2. 2023, so v vrtec prišle čudovite maškare. Otroci so se našemili po svoji želji. Sledilo je pustno rajanje in druženje s sosednjimi skupinami. Veliko smo prepevali in poslušali pustno glasbo ter z raznimi gibi odganjali zimo. Pust nas je spremljal pri različnih dejavnostih, otroci so likovno upodobili PISANO PUSTNO POVORKO s tempero in tehniko monotipijo/odtiskovanjem. Nastali so barviti likovni izdelki s katerimi smo okrasili naš pano pred igralnico. Za piko na i, pa smo se pri kosilu posladkali tudi s krofom.

Nastja in Vesna

Pustno rajanje (Želve, Mravljice, Mucki, Bibe)

Spoznavanje pusta

Ustvarjanje pustne povorke

Dostopnost