JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Poletno-počitniški utrinki

Vroče poletne dni smo popestrili z zanimivimi dejavnostmi na prostem. Vsakodnevno smo se igrali z vodo, ustvarjali pravljične senčne kotičke, obiskovali knjižnico pod šotorom, izkopavali skrite zaklade v mivki, rižu in vodi ter pletli pajkove mreže in plezali skoznje…

Pri dejavnostih smo uporabljali različen naravni in odpadni material: mivka, voda, školjke, slamice, zamaške, tulce, volno, blago…Otroci so tako razvijali svojo domišljijo in ustvarjalnost, krepili fino motoriko, spodbujali pa smo jih tudi k razmišljanju o tem, kako lahko naravni in odpadni material uporabimo pri igri.

Dostopnost