JUHU, SNEG JE TU!

Sončki smo bili zelo veseli snega. Takoj, ko je bilo mogoče, smo se odpravili ven. Pokazali sva...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Plesno gibalna terapija pri Bibah

Ob ponedeljkih nas je v oddelku prilagojenega programa v okviru projekta v sodelovanju z Mestno občino Ljubljana ter Plesnim epicentrom Ljubljana obiskovala ga. Vesna Jevšenak, registrirana plesno gibalna terapevtka. Skupaj smo preživeli razigrane urice, prežete s plesom, gibanjem, igro, sproščanjem, zabavo in spontanostjo. Otroci so pridobivali potrebne gibalne, senzorične izkušnje, učili so se sodelovanja v skupini ter ob vsem doživljali veliko veselja. Dejavnost je vplivala na skupino zelo povezovalno. Komaj čakamo, da jeseni spet zaplešemo skupaj.

Mojca Molk

Dostopnost