JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Plesno gibalna terapija pri Bibah

Ob ponedeljkih nas je v oddelku prilagojenega programa v okviru projekta v sodelovanju z Mestno občino Ljubljana ter Plesnim epicentrom Ljubljana obiskovala ga. Vesna Jevšenak, registrirana plesno gibalna terapevtka. Skupaj smo preživeli razigrane urice, prežete s plesom, gibanjem, igro, sproščanjem, zabavo in spontanostjo. Otroci so pridobivali potrebne gibalne, senzorične izkušnje, učili so se sodelovanja v skupini ter ob vsem doživljali veliko veselja. Dejavnost je vplivala na skupino zelo povezovalno. Komaj čakamo, da jeseni spet zaplešemo skupaj.

Mojca Molk

Dostopnost