JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Ples barv v vrtcu

Pri Čebelicah smo aktivno opazovali, primerjali, se pogovarjali in igrali. Tako smo spoznavali barve. Najbolj smo uživali v igri s pisanimi baloni in igralnim padalom. Všeč nam je bilo, da smo se z baloni lahko igrali vsak dan in izbirali najljubšo barvo balona. Prav tako smo dobili nove izkušnje z intenzivnimi barvami, ki smo jih odtiskovali na podlago. Iz čarobne vreče smo vlekli različne igrače, jih razvrščali po barvi in jih poimenovali. V gospodinjskem kotičku smo se igrali s senzoričnimi plastenkami različnih barv. Barve smo vključili tudi v gibanje, saj smo pri igri uporabljali barvne žoge in obroče. Razmigali smo tudi naše prstke, saj smo gnetli in oblikovali plastelin. Posebej všeč nam je bela barva, ki nam jo je na naše igrišče končno prinesla zima.

Pripravili: Neda in Eva

Januar 2019

Dostopnost