JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Otvoritev prenovljenega vrtca na Praprotnikovi 2

Dne 25. oktobra 2017 smo imeli otvoritev energetsko prenovljenega vrtca na Praprotnikovi 2. Prenovili smo tudi drugi del igrišča in protipotresno obnovili nosilne stene vrtca.

S tem smo pridobili bistveno boljše pogoje za bivanje otrok in delavcev, poleg tega bomo imeli tudi večji prihranek pri energentih (ogrevanje in elektrika).

Otvoritve se je udeležil župan, g. Zoran Janković in podžupana, ga. Tjaša Ficko in g. Aleš Čerin, ga. Marija Fabčič, vodja oddelka OPVI, ga. Vesna Korent, vodja službe za predšolsko vzgojo, ravnatelji sosednjih javnih zavodov, ravnateljice, člani sveta zavoda in sveta staršev ter predstavniki izvajalcev obnove.

V nagovoru je župan povedal, da so slovenski vrtci tako materialno kot vsebinsko izredno dobri. V vrtcu smo se mu zahvalili, ker ima župan izreden posluh za otroke in delavce vrtcev, kar nam veliko pomeni.

Mag. Dragica Kraljič

Ravnateljica vrtca

Dostopnost