JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Obiskali so nas…

Vsako leto k sodelovanju povabimo starše ter v okviru projekta Medgeneracijsko spodbujanje sodelovanja med otroki in starejšimi tudi babice, dedke ter starejše občane iz Dnevnega centra aktivnosti.

Letos smo tako spoznali poklic glasbenika ter slikarja. Imeli smo možnost spoznati in prisluhniti zvokom afriških glasbil ter se tudi sami preizkusiti v igranju. Skupaj s člani Dnevnega centra aktivnosti smo se razgibavali v telovadnici, premagovali poligon na igrišču, spoznali slovenske ljudske plese ter narodno nošo. Starejši otroci so se med drugim udeležili tudi prireditve Poljane pojejo.

Obiskov smo zmeraj veseli, saj popestrijo naše dopoldne in nam omogočijo, da se naučimo nekaj novega.

Dostopnost