Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Obisk psičke Frigge

Torek 24. 9. 2019 je bil poseben dan v skupini Žabic. Iz društva za terapijo s pomočjo živali – Ambasadorji nasmeha nas je obiskala psička Frigga z gospo Majo Biber.

Res je kakor pravijo, da jih ime Ambasadorji nasmeha najbolje predstavi. Kajti naši otroci so dobili nasmehe na obrazu, prav žareli so. To je prav težko opisati.

Friggo so lahko pobožali, ji ponudili pasji piškot, skupaj smo telovadili, se raztegnili od glave do peta, za Friggo smo naredili tunel z držanje za roke in Frigga se je sprehodila pod njimi. Gospa maja nam je o psički veliko povedala, koliko je stara, kaj rada je, česa ne mara, kako uboga,… Psička Frigga je bila z nami zelo potrpežljiva in prijazna in nam v kratkem času pokazala veliko stvari, ki jih zna, seveda s pomočjo gospe Maje, ki jo je usmerjala in vodila.

Prehitro je minil čas obiska in težko smo se poslovili od Frigge. Toda gospa Maja nam je obljubila, da se še srečamo in odpeljemo Figgo na sprehod, mogoče na Ljubljanski grad.

Hvala za nasmehe in čudovito dopoldne!

Skupina Žabice
Zapisala: Alenka Zadnikar

Dostopnost