Bibe na morju

Z oddelkom prilagojenega programa smo konec maja letovali na Debelem rtiču. Za večino otrok je...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Lutkovna predstava Miškolin

V torek, 30. maja, smo se že tretje leto zapored zbrali v Osnovni šoli Poljane, ki nam je prijazno odstopila prostor in uživali ob ogledu lutkovne predstave Miškolin v izvedbi lutkovne skupine strokovnih delavk Poljane »Grajske vile«.

Otroci in starši so v predstavi zelo uživali, saj je bil otroški stvarni svet prikazan v mišjih osebah, Mišonovih. Otroci so se lahko prepoznali v Miškolinu, ki so ga skozi predstavo spremljali od rosnih otroških let skozi obdobje šolanja. Med odraščanjem se zaplete v številne dogodivščine, v katerih spozna, da življenje ni samo igra. Na koncu mu s pomočjo spretnosti, prebrisanosti ter medsebojnega zaupanja in ljubezni uspe premagati številne nevarnosti in s svojo izbranko Mišo zaživita srečno do konca svojih dni.

Hvala staršem, ki ste prispevali v Sklad vrtca.

Dostopnost