JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

KOLIKO DOGODIVŠČIN IN ŠKRATOVŠČIN SE LAHKO ZGODI V TREH DNEH?

Otroci iz skupin Čebelice in Baloni smo se v aprilu odpravili na tridnevno bivanje na Pokljuko. Polni pričakovanj in novih doživetji smo že prvi dan spoznali igrala na igrišču ter pokazali spretnost pri gibalnih nalogah na prostem. Všeč sta nam bila mini golf ter streljanje na tarčo, posebej pa so nas navdušile hotelske sobe in rutina pred spanjem, večerni krog s prijatelji in prebiranje pošte. Prva noč je minila mirno in hitro. Po dobrem počitku in zajtrku smo kot pohodniki spoznavali vasice v okolici ter skušali poiskati domovanje škratkov in gozdnega moža. Popoldne smo kot znanstveniki izvajali kemijske poskuse in se zabavali na igralnih postajah. Kljub pestremu dnevu, smo se veselili večernega plesa in zabave z gozdnim možem, ki nam je obljubil, da nam bo prebral pravljico. Zadnji dan bivanja smo se pomerili v štafetnih igrah in na delavnici izdelali škratka, ki smo ga odnesli domov kot spomin na čudovite dogodivščine na Pokljuki s prijatelji in vzgojiteljicami iz vrtca. Dogodivščin je bilo preveč, da bi lahko vse prešteli!

Datum: Maj 2022
Pripravile: Eva Keber, Larisa Forjanič in Neda Cuder

Dostopnost