Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

»JAZ, TI, MI VSI«

V letošnjem šolskem letu je prednostna naloga našega vrtca »Jaz, ti, mi vsi«. Spodbuja nas, da vtkemo v naš vsakdan vrednote, kot so prijateljstvo, spoštovanje, prijaznost, potrpežljivost, odgovornost, vljudnost, poštenost, empatijo, rahločutnost…Te vrednote širimo med seboj tudi z obiskovanjem med različnimi skupinami in enotami.
Zvezdice, ki smo najstarejša skupina v enoti Strossmayerjeva, smo se odpravile na obisk v enoto Stara Ljubljana k najmlajšim Žogicam. Potem, ko smo se jim predstavili in jim zapeli pesmico, so nas povabili k igri z žogami in ustvarjanju risbic, ki bodo krasile njihovo igralnico in jih spominjale na naš obisk. Starejši otroci so do mlajših pristopili na prijazen in skrben način, mlajši pa so jih posnemali pri igri in krepili svoje socialne izkušnje.

Zvezdice in Žogice

Dostopnost