BRUHAJOČI OGNJENIK

Temo o vulkanih smo si izbrali, ker so se otroci v tednu brez igrač igrali, da skačejo iz vulkana...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Decembrska delavnica za starše in otroke

Otroci iz skupine »Metuljčki« so stari od 1 do 2 leti. Septembra, to je pred tremi meseci, so prvič prestopili prag Vrtca Pod Gradom. V tem času so dobro spoznali življenje v vrtcu, radi se igrajo, smejejo, plešejo in raziskujejo. Čas je zelo hitro mineval in že je bil pred nami praznični december.
V našem vrtcu že leta izvajamo igralne urice, na katerih sodelujejo starši in otroci, zato sva se s sodelavko odločili, da v začetku decembra povabiva na urico starše. Na samem srečanju smo se dogovorili, da bodo skupaj z otroki izdelali novoletne okraske za jelko v naši igralnici in tako pomagali svojim malčkom pričarati praznično vzdušje, ki se bo stopnjevalo preko celega meseca vse do vrhunca – obiska dedka Mraza.
Takole je izgledala novoletna jelka na začetku.

IMG_4699

Okrašena jelka z izdelanimi okraski pa takole.

IMG_4757

Starši so bili pri izdelovanju ustvarjalni in domiselni. Najlepše pa je bilo videti, kako so z velikim veseljem in navdušenjem obeske skupaj s svojimi otroci obešali na jelko.

Milena in Barbara

Dostopnost