Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Čebelice že letijo

V skupini Čebelice smo v našem vrtcu najmlajši. V septembru smo se navajali na novo okolje ter spoznavali nove prijatelje. Na začetku so nam pomagali starši, spodbujali in tolažili sta nas vzgojiteljici, sedaj pa že samostojno zakorakamo v igralnico. Zelo radi bivamo na prostem, vendar še vsi ne hodimo, zato so nam v pomoč veliki vozički. Velikokrat smo že zavili z njimi do mesta in Botaničnega vrta, kjer smo opazovali rastline, manjše živali in promet. Uživali smo na naši terasi, ko smo pobirali jesensko listje in prosto hodili. Radi smo v naročju vzgojiteljic, poslušamo petje pesmi ter se igramo bibarije. Zaposlimo se z zanimivimi igračami, ki se oglašajo, svetijo ali ropotajo. V panju pa še ni vseh čebelic, zato veselo čakamo nove prijatelje, da se nam pridružijo.

Pripravili: Neda Cuder in Eva Keber

Dostopnost