JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

BIVANJE OTROK NA TABORU

Otroci iz skupin Čebelice, Pikapolonice in Bibe smo se prejšnji teden odpravili na tridnevni tabor v Gozd Martuljek. Vsi smo se zelo veselili vožnje z avtobusom, predvsem pa novih doživetij v naravi in v družbi škratov. V treh dneh smo spoznali kje se skriva škrat Špikec, pomagali smo pri sestavljanju škratove hiše, peli in plesali, kurili kres, tekmovali v štafetnih igrah, se podali na pohod po škratovi poti in izpolnjevali naloge iz škratovega pisma. Najbolj pa smo uživali v pustolovskem parku. Škrat Špik nas je vedno znova presenetil in nam pripravil nova presenečenja, ki jih dobijo pogumni in spretni škratovi prijatelji. Poleg škrata Špika smo videli še škrata Poštarčka, ki nam je prinesel pisma od naših najljubših. V treh dneh bivanja izven vrtca smo postali dobri prijatelji škratov, predvsem pa naredili velik korak k samostojnosti.

Pripravili: Neda Cuder, Eva Keber in Tamara Škvorc
Maj 2021

Dostopnost