Pravljični december

Mesec december je pravljičen, saj je poln pričakovanj in lučk, ki se svetlikajo vsepovsod… Tudi v naši skupini smo se vsi potrudili, da je bil pravljičen, čaroben ter poln presenečenj. Z otroki smo izdelali okraske iz slanega testa, ki smo jih obesili na smrečico. Obiskal nas je dedek Mraz in razveselil otroke z darili. Staršem smo pripravili prvi nastop, ki so se ga udeležili v zelo velikem številu. Po nastopu smo imeli delavnico, na kateri so starši skupaj z otroki izdelali pisane kape, ki krasijo našo igralnico. Sestavili smo tudi smrečico iz lesenih palic in jo okrasili. Vsak dan smo na koledarju odštevali dneve do božiča, ter spoznavali smisel praznikov. Veliko smo se pogovarjali ter tkali prijateljske vezi s skupino Ribice. Z otroki smo pekli tudi piškote in se z njimi sladkali ob čaju na čajanki. Iz tulcev smo izdelali snežno vas. Ogledali smo si kar nekaj lutkovnih predstav in nastopov drugih skupin. Odšli smo tudi na sprehod po praznično okrašeni Ljubljani. Imeli smo se pravljično.

Tudi vam želimo pravljično leto 2016!
Katarina, Ana in Anica