JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

VRTEC NA KMETIJI Zgornji Zavratnik, Luče

(18.5.-20.5.2022)
STARA LJUBLJANA, skupina: LUNICE in PINGVINI

V sredo, 18.5.2022, smo se skupini Lunice in Pingvini iz Stare Ljubljane odpravili na tridnevno letovanje na kmetijo Zgornji Zavratnik v Savinjsko dolino. Vse dni bivanja na kmetiji smo preživeli v objemu čudovite narave, kjer smo se sprehajali čez travnike in pašnike, si ogledali kmetijo (hlev, svinjak, kokošnjak) ter se srečali z domačimi živali kmetije.

Veliko časa smo preživeli tudi v gozdu, kjer smo občudovali drevesa, rastline ter opazovali in poslušali gozdne živali. V gozdu na gozdni igralnici smo preizkusili tudi svoje gibalne spretnosti ter se srečali z medvedkom Rjavčkom.

Prosti čas pa smo najraje izkoristili za igro na čudovitem igrišču pred kmetijo.

Vse tri dni bivanja na kmetiji je ga. Simona skrbela, da smo poleg različnih dogodivščin in pustolovščin, ki smo jih doživeli, tudi zelo dobro jedli.

Strokovne delavke iz oddelka Lunice in Pingvini, Tamara Pastorčič, Mersiha Macanović in Maruša Čot

Dostopnost