JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

ŠKRATKI, MOJI PRIJATELJI

(Tridnevno bivanje v Gozdu Martuljek, 13.-15.10.2021)

Skupini Lunice in Pingvini iz enote Stara Ljubljana smo se v mesecu oktobru odpravili na tridnevno bivanje v Gozd Martuljek, kjer smo bivali v hotelu Rute.

Prečudovito jesensko vreme nam je omogočalo bivanje ter igro na prostem, sprehod (iskanje škratovega zaklada) v okoliški naravi, izdelovanje škratovih hišic na travniku, preizkušanje svojih gibalnih spretnosti v mini adrenalinskem parku, igro na prometnem poligonu ter tekmovanje v štafetnih igrah.

Bivanje v naravi je v vseh nas (tako otrocih kot zaposlenih) pustilo zelo lepe, prijetne vtise in spomine. V tem času smo se še bolje spoznali, spletli še močnejše medsebojne vezi in resnično se že veselimo naših naslednjih skupnih pustolovščin.

Strokovne delavke: Tamara Pastorčič, Mersiha Macanović, Maruša Čot, Lea Kašnik, Saša Žagar, Urša Michler

Dostopnost