JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

ROŽICE PRVIČ NA TABORU »Škratki moji prijatelji«

Skupina ROŽICE se je letos prvič odpravila na tabor Škratki moji prijatelji! Od 18.5. – 20.5. smo se odpravili v Gozd Martuljek, hotel Rute. Tabora smo se zelo veselili in staršem tudi pomagali pakirat!

Prvi dan smo po kosilu in namestitvi po sobah spoznali z našo animatorko Simono. Skupaj smo se odpravili na iskanje škratkovega zaklada! Zelo pozorni smo morali biti, saj so bili namigi skriti v naravi. Ker pa Rožice zmoremo veliko stvari, nam je uspelo najti tudi zaklad!

Na taboru je bilo zelo lepo. Veliko se je dogajalo…
…od plesnega večera,

…do štafetnih iger z prijatelji iz drugih skupin,

…pa vse do adrenalinskega parka,

… tabornega ognja,

… izdelovanje škratovskih klobučkov,

… in prometnega poligona.

Zelo smo tudi uživali v sestavljanju in razstavljanju lesene hiške.

Seveda smo najbolj uživali pri igri s prijatelji v naravi.

Skupina Rožice

Dostopnost