JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Pohod na Rožnik

(mesec maj 2021, STARA LJUBLJANA, skupini: LUNICE, PINGVINI, MEDVEDKI)
Letošnji mesec maj je bil precej deževen, vendar nam je uspelo pričakati sončno sredo, katero smo v STARI LJUBLJANI, v skupini LUNICE, PINGVINI in MEDVEDKI izkoristili za dopoldanski pohod na Rožnik. V vrtcu smo se pred tem najedli dobrega zajtrka ter se odpravili skozi središče mesta (mimo Kongresnega trga, Cankarjevega doma, vzdolž ceste) vse do parka Tivoli. Od tam naprej smo nato krenili na gozdno pot, ki nas je peljala vse do vrha Rožnika. Pri sprehodu skozi gozd smo bili pozorni na gozdne rastline, prisluhnili smo ptičjemu petju, opazovali smo različne vrste dreves ter uživali v objemu narave. Otroci so bili zadovoljni, z navdušenjem so hodili ter tekli po gozdnih poteh ter se na vrhu razveselili sadnega obroka, ki jim je dal energijo, da so se nato brez težav vrnili nazaj do vrtca, kjer nas je pričakalo okusno kosilo.

Strokovne delavke iz oddelka Lunice, Pingvini, Medvedki

Dostopnost