Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Operni koncert v Vrtcu Pod gradom (Prule)

Prvega aprila smo imeli v vrtcu pravi operni koncert.
To ni prvoaprilska šala. Čisto zares je k nam prišla operna pevka Marina Igritskaya. Povabili smo jo otroci z skupine Ptički, saj je ga. Marina mamica naše ptičice Arine. Z veseljem se je odzvala in s seboj pripeljala še dva ukrajinska umetnika Katerina Rypalenko, klavir in Sheiko Mykhailo, harmonika.

Na koncert smo seveda povabili še vse otroke starejših oddelkov. Na poseben dogodek smo se pripravili. Kot se spodobi smo se za koncert slavnostno uredili. Z veseljem smo prisluhnili petju mamice Marine.

Njen glas je zvenel prečudovito in za večino otrok je bila to prva izkušnja s to zvrstjo umetnosti. Tudi Arina nas je presenetila in z nežnim glasom očarala vse prisotne.

Zelo smo bili navdušeni in ponosni nanjo.

Ob zvokih harmonike smo še vsi skupaj veselo zaplesali.

V imenu celega Vrtca Pod Gradom se umetnikom iz srca zahvaljujemo!

V Ljubljani 1. april 2022
Barbara Bertoncelj Fekonja in Nataša Modic

Dostopnost