JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

OBISK MESTNE KNJIŽNICE OTON ŽUPANČIČ

(12.5.2022)
STARA LJUBLJANA, skupina: LUNICE in PINGVINI

V četrtek, 12.5.2022, smo skupini Lunice in Pingvini obiskali Mestno knjižnico Ljubljana, kjer nas je pričakal prijazen knjižničar, ki nam je najprej razkazal otroški del knjižnice, se z nami pogovoril o primernem vedenju v knjižnici ter nam razkazal akvarije z ribami, ki so otroke zelo zanimali.

Nato smo se preselili v pravljično sobo, kjer je knjižničar otrokom predstavil slikanico o mišku brez besedila. Knjižničar je z različnimi vprašanji otroke spodbujal, da so sami interpretirali zgodbo ter jo pripovedovali po svoje. Za otroke je bila to prva takšna izkušnja, ki pa je bila zelo zanimiva in zabavna.

Strokovne delavke iz oddelka Lunice in Pingvini, Tamara Pastorčič, Mersiha Macanović , Maruša Čot in Irena Zakrajšek

Dostopnost