JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Kamenčki opazujemo naravo

Ko se je zima začela poslavljati smo pri Kamenčkih začeli spoznavati pomlad. Spoznavali smo jo z vsemi čutili. Opazovali smo kako so drevesa iz dneva v dan dobivala več listov ter kako je okolica vrtca zaradi prvih spomladanskih cvetov (zvončki, narcise, tulipani) postala bolj pisana. Na igrišču smo poslušali ptičje petje in nabirali marjetice. Povohali smo cvetlice, ki so nam kar nekaj časa krasile tudi igralnico. V igralnici smo se igrali z zemljo, jo gnetli, stresali, zajemali z žlicami, stresali v lončke, v njej pa smo našli tudi čisto pravega deževnika! Vsak otrok je v lonček posadil nekaj semen, lončke smo označili in jih postavili na okensko polico. Semena smo vsak dan zalivali, ko so vzklila pa smo jih odnesli na igrišče in jih posadili na gredico, kjer jih še vedno zalivamo in vztrajno čakamo da iz zelenih stebelc pogleda tudi kakšen cvet. Mogoče pa nam bo poletno sonce pri temu pomagalo.

Adriana, Neja in Kamenčki

Dostopnost