JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

BALONI IN ZVEZDICE NA POTEPU

Naš vrtec je sestavljen iz petih enot, ki se vse nahajajo pod grajskim hribom. Kljub temu, da med nami stoji hrib, pa to za skupno druženje in spoznavanje ni ovira. Konec jeseni, ko je bil gozd še poln kostanja, smo se tako skupina Baloni iz enote Prule ter skupina Zvezdice iz enote Strossmayerjeva skupaj odpravili na izlet na Janče.
Otroci so se izleta zelo veselili. Že vožnja z avtobusom jim je bila zelo všeč. Avtobus nas je odložil pri planinskem domu od koder smo se spustili v gozd. V gozdu smo nabirali kostanj, opazovali naravo, prisluhnili zvokom ter iskali male gozdne živali (otroci so bili prepričani, da so slišali ježa in lisico, a na koncu smo uspeli srečati le mravljice).
Izlet smo zaključili na vrhu hriba, kjer smo si privoščili zasluženo malico ter se skupaj igrali na tamkajšnjih igralih.

Nabrani kostanj je bil zelo okusen (skuhanega smo dobili naslednji dan pri malici).

Zapisali in fotografirali Vesna ter Larisa

Dostopnost